Archivace

WinZip

Nejběžněji používaný komprimační nástroj používá prakticky stále stejné uživatelské prostředí a vylepšuje jen vnitřní funkce. Je to zcela základní program, který by neměl chybět v žádném počítači.

Podporuje většinu kompresních standardů, všechny běžně používané na Internetu: TAR, ZIP, UUencode, XXencode, BinHex, MIME, a Unixové komprese. ARC, ARJ, a LZH jsou podporovány prostřednictvím externích programů.

Běžný uživatel nejvíce ocení novou a lepší metodu komprese, která ovšem není kompatibilní se staršími verzemi.

Češtinu do programu WinZip 12 připravil Aleš Dráb. Instalace je velice jednoduchá. Stačí spustit stáhnutý patch a postupovat dle instrukcí. Důležité je stáhnutí správné verze češtiny odpovídající Vaší verzi WinZipu.

Přeloženo je celé uživatelské rozhraní včetně průvodce. Přeloženy jsou i různé doplňky WinZipu jako prohlížeč obrázků, průvodce úlohami, self-extractor atd.

Novinky ve verzi 12: hlavní změna oproti WinZipu 11 je ve vylepšené kompresi obrázků - především JPEG. Přibyla i nová funkce zabalování obrázků přímo z fotoaparátů. Další změny jsou v možnostech nastavení programu. Například možnost volby požadavků na heslo pro šifrování atd.

Samotná čeština je také v mnohém vylepšena - nově jsou přeloženy tipy dne. Je tak přeloženo celé uživatelské rozhraní včetně průvodce a doplňkových programů.

Stáhnout WinZip 12.0.8252

Žádné komentáře